Новые статьи

Как выбрать вагончик для жилья на даче

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Практичные, надежные и... 

Качественный ремонт спецтехники – широкий спектр услуг

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Сегодня невозможно представить... 

Как с помощью мебели функционально организовать пространство детской комнаты

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Детская комната – это... 

Охранно-пожарная сигнализация (ОПС) – гарантия безопасности

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Неправильно применяемый... 

Соединяем комнату с балконом

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Окна пвх – востребованный... 

Как выбрать кредит на ремонт

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Квартира уже нуждается... 
Новости и события
25th Февраль 2020

Покупка недвижимости в Болгарии

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Консультации для людей, покупающих... 
23rd Октябрь 2019

Фасадная плитка в облицовке и комплексный ремонт квартир

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Все разновидности материалов для... 
27th Сентябрь 2019

Как выигрывать в БК Париматч

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Вопрос касательно того, как выигрывать... 
15th Август 2019

Как разделить земельный участок на два между собственниками

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Очень часто происходит так, что участки... 
30th Июль 2019

Кража чужого имущества, приговор и штрафы

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Наказания за кражу могут варьироваться... 
Ваше мнение

Какие источники информации Вы используете для поиска и найма строительной техники?

Посмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
ТОП-5 компаний

Сонячні батареї

Якщо говорити про сонячну батарею в технічному плані, потрібно розуміти, що мова йде про фотоелектричних системах електропостачання (ФСЕ). Основна мета таких пристроїв — це перетворення енергії сонячного світла в електричну на основі фізичного закону фотоефекту. Близько двохсот років триває процес удосконалення сонячних установок з вироблення електроенергії. Якщо потрібні сонячні батареї, ось посилання на сайт.

7d5260415e8d

Сонячні батареї перетворюють енергію сонячного світла в електричну енергію

Сучасний ринок сонячних систем електропостачання можна вважати в достатній мірі сформованим, так як він дозволяє робити вибір товару з чималого числа пропозицій, з дуже великого ринкового сегменту. Щоб відповісти на найбільш часто задається питання, скільки коштують сонячні батареї для приватного будинку, необхідно розібратися в технологічних і конструктивних особливостях ФСЕ.

До першої категорії ФСЕ відносяться автономні системи, які не підключені до основної мережі електропостачання. Такі системи працюють у власному контурі мережі для прямого електроживлення підключеного обладнання. Максимальна ефективність роботи досягається наявністю в комплекті акумулює пристрої (акумуляторні батареї), яке дозволяє використовувати накопичену електроенергію в разі падіння інтенсивності сонячного світла (тобто знижена потужності, що виробляється) і в разі моментів перевищення споживаної потужності над вироблюваної.

Також автономним можна вважати встановлений комплект сонячних батарей для дому, який використовується безпосередньо джерелами навантаження без акумуляторних елементів.

До другої категорії відносяться відкриті ФСЕ. У своїй комплектації дані системи не мають акумуляторів і приєднуються до основної мережі електроживлення через спеціальний інвертор. Якщо споживана потужність не перевищує значення вироблюваної, основна мережа відключена. В іншому випадку відключається ФСЕ і споживання проводиться з основної мережі. Такі системи дуже надійні, більш дешеві, але якщо немає електроживлення від основної мережі, то і сонячна станція не працює.

Автономна система ФСЕ з акумулятором і фотоелектричним інвертором

Третю категорію представляють комбіновані ФСЕ. Вони являють собою об’єднаний формат першої та другої категорії. Це дозволяє мати в своєму функціоналі додаткове якість — зайва виробляється або накопичена електроенергія може передаватися в основну мережу і мати комерційну цінність.

Дана категорія найдорожча, тому що використовує в своїй конфігурації складні мережеві фотоелектричні інвертори та зарядні пристрої.

Вирішувати питання економії витрат на електроенергію за рахунок установки сонячних електростанцій необхідно в умовах повного інформування про ціни на весь комплект і майбутніх витратах на їх установку і експлуатацію. Частий питання, скільки коштує сонячна батарея для дому, чіткої відповіді не має, так як дуже багато факторів впливає на ціноутворення.

А порівнювати весь витрачаються капітал необхідно з економічним ефектом, одержуваних від різниці у вартості 1 кВт / год централізованої мережі і вартості, створюваної ФСЕ.

Сама «свіжа» статистика ринку сонячних батарей показує, що ставлення цін на одиницю електроенергії становить 8,8 рази. Це означає, що електроенергія, що виробляється сонячної станцією, в 8,8 рази дешевше наданої електроенергії через загальну мережу, узятих в рівній еквіваленті.

Важливим критерієм вибору в напрямку використання ФСЕ служить також фактор можливості забезпечити безперебійну роботу автоматики в системах опалення, охоронного спостереження і пожежного оповіщення. До переліку можна віднести комп’ютерну домашню мережу і групи електронних контрольно-вимірювальних датчиків.

Интересные публикации:

Опубликовано: 18 февраля, 2020 в рубрике: Строительство

Статьи по теме:
Оставить комментарии:

Комментирование закрыто.